Profesionálny servis mechanických zariadení

V prípade problémov s niektorým z mechanických systémov vášho vozidla sa obráťte na niektorého zo servisných partnerov Bosch Car Service.

  • Originálne náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu
  • Najmodernejšie testovacie vybavenie pre mechanické diely vozidla
  • Kvalifikovaný personál s prístupom k technickým údajom

Pripravení kedykoľvek pomôcť

Od výfukového potrubia, cez tlmiče až po výmenu rozvodovej súpravy - s tým všetkým sa bez obáv obráťte na našich odborne vyškolených technických pracovníkov. Vzhľadom na naše dlhoročné skúsenosti, využívanie najmodernejšieho vybavenia a na prístup k potrebným technickým údajom môžu naši odborníci rýchlo a profesionálne vykonávať akúkoľvek prácu na mechanickom systéme vášho vozidla.

Výfukový systém

Výfukový systém ako celok je jedným z najvýznamnejších mechanických komponentov vo vozidle. Poškodenie predného alebo zadného tlmiča výfuku má za následok vyššiu spotrebu paliva a dlhodobé poškodenie motora. Tento systém je schopný vibrovať a je neustále vystavený vonkajším vplyvom, preto môže v priebehu času dôjsť k poškodeniu koróziou alebo vznikom trhlín. Servisný personál Bosch Car Service vám ochotne opraví celý systém s ohľadom na jeho najlepšie vyváženie a bezchybnú funkciu.

Tlmiče pérovania – skryté riziko

Čísla hovoria za seba: 50 % všetkých nehôd možno čiastočne alebo úplne pripísať zlému stavu tlmičov vo vozidlách starších ako 10 rokov alebo s viac ako 150 000 km na tachometri. Aj vo vozidlách starších menej ako 3 roky možno nájsť poruchy tlmičov v takmer 10 %. Pokazené tlmiče môžu predĺžiť brzdnú dráhu až o 20 % a výrazne zvýšiť opotrebenie pneumatík. Navyše znižujú adhéziu a narušujú stabilitu v zákrutách. Odporúčame pravidelnú odbornú kontrolu tlmičov.

Naši experti odporúčajú

Vedeli ste, že bezpečnostné systémy v aute, ako napr. ABS, DSC alebo ESP, nebudú s pokazenými tlmičmi fungovať? Brzdná dráha je oveľa väčšia ako v prípade vozidiel bez ABS. Dôrazne odporúčame pravidelnú odbornú kontrolu tlmičov a včasnú výmenu v záujme vašej bezpečnosti.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť ESI Car, s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
Servisné služby
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.